Mérnök – üzletkötő (Budapest)

A QLM TechLog ID Kft a QLM cégcsoport azonosítás technika és informatika területén működő üzletága széles ügyfélkörrel rendelkezik kereskedelmi, ipari és logisztikai szektorban. Értékesítési tevékenységének bővülése lehetővé teszi új munkatárs alkalmazását budapesti munkahelyre

Mérnök – üzletkötő

Feladatok

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • piackutatás, új ügyfelek keresése
  • az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése
  • szakmai tanácsadás a vevők felé

Elvárások

  • szakirányú mérnöki végzettség
  • önálló munkavégző képesség
  • jó szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű PC-ismeretek
  • angol nyelvtudás

Előnyök

  • informatikai mérnöki vagy gyártástechnológiai végzettség és/vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • ipari azonosítás technikai eszközök kereskedelmével foglalkozó cégnél szerzett üzletkötői tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú, stabil álláslehetőség
  • szakmai fejlődés
  • cégautó
  • notebook, mobiltelefon
  • betanítási időszak alatt fix fizetés, majd alap + teljesítményarányos jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest