Mérnök értékesítő (Budapest)

Partnerünk már 25 éve a hazai laboratóriumi- és tudományos műszerek piacának jelentős szállítója. A forgalmazott márkáik mind a világ élvonalát képviselik, legfőbb vevőik a hazai egyetemek, akadémiai kutatóintézetek, ipari vállalatok. Imaging üzletáguk legfőbb termékei a NIKON optikai mikroszkópok, röntgen és CT berendezések, elektronmikroszkópok, valamint a hozzájuk szorosan kapcsolódó kamerák, képanalizáló szoftverek.

Mérnök értékesítő

Feladatok

  • A cég termékeinek értékesítése elsősorban hazai iparvállalatok részére

  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

  • Új ügyfelek felkutatása, számukra a cég és termékeinek bemutatása

  • Árajánlatok készítése, azok nyomon követése

  • Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása

  • Szakmai kiállításokon való részvétel

  • Szakmai tanácsadás

Követelmények

  • Felsőfokú természettudományos vagy mérnöki diploma

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

  • Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat

  • Meglévő ügyfélkör, aktív kapcsolatrendszer hazai iparvállalatokkal

  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség, megnyerő személyiség

  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • iparvállalatokkal kialakított kapcsolatrendszer, ügyfélkör

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag

  • Céges gépkocsi magánhasználatra is

  • Szakmai fejlődést biztosító hazai és külföldi szakmai képzések

  • Kellemes, 16 fős kisvállalati munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest