Mérnökség támogató gyakornok (Fót)

A hirdetés már lejárt!

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Mérnökség támogató gyakornok

Feladatok

  • Az elektromos vezérlő- és rezgésfigyelő szekrény tervező csapatának támogatása az ipari és vevői követelményeknek megfelelő dokumentáció előkészítésével
  • Szekrénytervezők és projektmérnökség támogatása CAD rajzok (vezetékezés, alaprajz, kapcsolások, üzemi kábelezés) készítésével és frissítésével, MS Word, MS Excel dokumentumok kezelése a Mérnökségi Vezető utasításai alapján
  • Adatlapok, alkatrészleírások készítésének támogatása, anyaglista (BOM) feltöltése a vállalati irányítási rendszerbe
  • Összeszerelési rajzok készítése és frissítése, gyártás támogatása technikai kérdésekben
  • Újfajta design technológiák alkalmazása a szekrénytervezés hatékonyabbá tétele érdekében

Elvárások

  • Folyamatban lévő mérnöki MSc/BSc tanulmányok legalább még egy évig
  • Heti minimum három nap vállalása
  • Jó kommunikációs képesség angol és magyar nyelven
  • Jó problémamegoldó képesség
  • MS Word, PowerPoint és Excel ismerete.

Előnyök

  • AutoCAD vagy ePlan alapvető ismerete
  • Elektromos biztonság és EMC standardok alapvető ismerete
  • SAP ERP rendszer alapvető ismerete

Amit kínálunk

  • Telephelyi konditerem ingyenes használata
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről
  • br. 1300 Ft-os órabér

Munkavégzés helye

Fót - East Gate Business Park

Fót