Mérnökségi adminisztrátor (Budaörs)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióba:

Mérnökségi adminisztrátor

Feladatok

  • Termelési adatok kezelése;
  • Adatrögzítés;
  • Gyártásban dolgozó kollégák adminisztratív támogatása;
  • Prezentációk készítése;
  • Termelési riportok és kimutatások készítése;
  • Társosztályokkal való együttműködés;

Elvárások

  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!
  • MS Office ismeret (Excel, Word);
  • Alapfokú angol nyelvtudás;
  • Középfokú végzettség;
  • Kommunikatív, agilis, lojális személyiség;
  • Nagyfokú monotonitástűrő képesség.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Dinamikus csapat;
  • Stabil háttérrel rendelkező cég.
  • Munkaidő: 6:00-14:30 vagy 7:30-16:00;
  • Céges buszjáratok (Budapest, Érd, Tatabánya, Székesfehérvár).

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • SAP ismeret;

Munkavégzés helye

  • Törökbálint

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 294 5850 (Doros Anna)

Budaörs