Mérnökségi csoportvezető (Dorog)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártótevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Mérnökségi csoportvezető

Feladatok

  • Mérnöki csapat irányítása, vezetése;
  • Kollégák fejlesztése, szakmai támogatása;
  • Hatékonyságnövelő módszerek kidolgozása, termelési folyamatok javítása;
  • Új termékek bevezetése a gyártásba;
  • Részvétel a vezetői megbeszéléseken;
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Projekt szemlélet
  • Releváns területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások
  • Támogató vezetőség
  • Motiváló alapbér + juttatások
  • 100%-os bejárástámogatás

Munkavégzés helye

  • Dorog

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/295-8396 (Schubert Ildikó)

Dorog