Mérnökségi csoportvezető (CNC) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Mérnökségi csoportvezető (CNC)

Feladatok

  • A szervezetbe tartozó munkatársak irányítása, fejlesztése, motiválása (7 fő);
  • Kapacitás tervezés, határidők betartásának biztosítása;
  • Új projektek alkatrészeinek feltechnologizálásának koordinálása (NC program írása, megmunkáló szerszámok kiválasztása);
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése;
  • Új forgácsolási technológiák felkutatása, bevezetése a szériagyártásba.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a nemzetközi társosztályokkal;
  • Területi stratégiai projektek irányítása;
  • Különböző költségcsökkentési projektek megtervezése, levezetése.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Forgácsolás területen szerzett legalább 5-10 év szakmai tapasztalat;
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban);
  • NC programozás területén szerzett tapasztalat;
  • Forgácsoló szerszámok magas szintű ismerete;
  • Gyors, dinamikus munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előny

  • CAM rendszer ismerete (NX CAM külön előny).

Amit kínálunk

  • High-Tech gyártó környezet;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos csapat;
  • Stabil, bővülő vállalati szervezet.

Munkavégzés helye

Budapest

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest