Mérnökségi technikus (Zalaegerszeg)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Zalaegerszegi partnercégünk részére keresünk

munkatársat

Mérnökségi technikus

Feladatok

  • Automata berendezések meghatározott tervszerű megelőző karbantartása a meghibásodott egységek javítása
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen
  • Tartalék alkatrészek megrendelése és könyvelése
  • A gépekhez tartozó karbantartási, és technológiai dokumentációk pontos vezetése
  • A gyártás folyamatosságának technikai biztosítása
  • A felmerülő műszaki és minőségi problémák azonnali megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel
  • A gyártósorért felelős mérnök utasításainak pontos végrehajtása
  • ISO szabványok, belső utasítások előírásainak betartása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (preferált: gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus)
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú és összetartó csapat
  • Ingyenes szálláslehetőség

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Zalaegerszeg