Metrológus csoportvezető (Dorog)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Metrológus csoportvezető

Feladatok

  • Méréstechnikai laborban dolgozó kollégák irányítása, támogatása;
  • Mérőprogramok írása;
  • Labor folyamatainak koordinálása;
  • Első mintavizsgálatok során a kiadott rajz alapján termékek vizsgálata, az eredmények kiértékelése;
  • Mérések alapján döntés a vizsgált darabok megfelelőségéről, javításáról vagy selejtezésről;
  • Együttműködés a gyártással és a minőségügyi mérnökökkel;
  • Mérőeszközök kalibrálása és a kalibrálás eredményeinek dokumentálása;
  • Részvétel a mérésekkel, minőséggel kapcsolatos problémák megoldásában.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • CMM 3D Mitutoyo és kapcsolódó szoftverek ismerete
  • Műszaki rajzok értelmezése, mérőberendezések használatának ismerete
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Minimum társalgási angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • Jó csapat
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye

  • Dorog

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dorog