Mezőgazdasági gépszerelő (Magyarország)

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mezőgazdasági gépszerelő

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány, Magabiztos, önálló és precíz munkavégzés, Középiskolai/szakmunkás gépszerelői, mezőgazdasági gépszerelői vagy autószerelői végzettség

Előnyt jelent:

Okos telefon profi kezelése, valamint az egyéb informatikai eszközök ismerete és kezelése, Mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat, Önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat

Feladatok:

Munkagépek, traktorok, etető kocsik helyszíni szervizelése és javítása, Az új gépek előírás szerinti beüzemelése, A munkához szükséges alkatrészek megrendelésének felvétele és továbbítása a beszerző kollégák felé, A munka precíz és pontos dokumentálása, , Megbízóról:, Több mint 25 éve sikeresen működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket, technológiai berendezéseket, erőgépeket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég., Országos lefedettséggel végzik tevékenységüket., Fontos számunkra, hogy megfelelő affinitásod legyen a szakma iránt így ennek megfelelően egy lelkes és fiatalos csapat tagja lehess. Találkozzunk a meghallgatáson!

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes fizetés és cafetéria, Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő, Stabil munkahelyi háttér, Munkaruházat a próbaidő leteltét követően, Folyamatos munkavégzés egész évben, Fiatalos munkahelyi légkör, Folyamatos képzések, Azonnali kezdési lehetőség, Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz, ahol még többet elsajátíthatsz a szakmáról., Mobiltelefont biztosítunk, a helyszínekre a cég szerviz autójával biztosítjuk az eljutást