Mezőgazdasági terménykereskedő (Pest megye)

100%-ban magyar tulajdonú, független vállalkozás részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Mezőgazdasági terménykereskedő

Feladatok

  • Belföldi termelőkkel és külföldi kereskedőkkel való kapcsolattartás
  • Szállítói és vevői partnerkör bővítése, előirányzott célok elérése
  • Pozícióval járó adminisztratív teendők ellátása /szerződések előkészítése, archiválása, levelezés menedzselése, szállítások megszervezése, menedzselése stb./
  • Terménytőzsdén való kereskedés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves szakmai gyakorlat
  • Angol nyelv minimum középfokú / tárgyaló képes szintű ismerete
  • Önállóság, jó tárgyalóképesség
  • Dinamikus személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Gépjármű
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye

Pest megye

Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) megküldeni szíveskedjen.