Mikrobiológia laboráns (Budapest)

Prohumán

Piacvezető gyógyszergyártó céghez keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Mikrobiológia laboráns

Feladatok

  • Mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok végzése tisztatéri területen
  • Víz mintavételezések és vizsgálatok
  • Környezethigiénés minták vétele és feldolgozása
  • Táptalajok készítése és tesztelése
  • Műszerek kezelése, kalibrálások, kvalifikálások státuszuk követése
  • Szabványok kezelése, követése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret (Word, Excel)

Előnyök

  • Rugalmas részmunkaidő vállalása (heti 35 óra)
  • Gyógyszeripari folyamatok ismerete
  • Mikrobiológia laboratóriumban szerzett legalább 2-3 éves gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk

  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriat, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk kollégáink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat

Munkavégzés helye

XVI. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest