Mikrovállalati termékmenedzsment gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Mikrovállalati termékmenedzsment gyakornok

Feladatok

  • A BB mikorvállalkozásoknak kialakított számlavezetési csomagjainak, hiteleinek menedzsmentjének támogatása
  • Ügyfél tranzakciós szokások elemzése, ellenőrzése, kiértékelése, illetve piac és versenytársak ismerete
  • Prezentációs anyagok készítése a vezetőség részére
  • Árazási anyagok elkészítésében való támogatás
  • Termékek átalakításának gyakorlati megvalósítása
  • Társterületekkel és fiókhálózattal való együttműködés

Elvárások

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Legalább fél éves gyakorlati idő, min. heti 25-30 órában
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Bruttó bér: 1121 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest