Minőségbiztosítási asszisztens- Reviewer (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Már szereztél 1-2 év tapasztalatot gyártás és minőségbiztosítás területén? Érdekel a gyógyszeripar és szívesen használnád az angolt munkád során? Szeretnéd GMP ismereteidet bővíteni, tudásodat elmélyíteni és megismerni a gyógyszerkészítmények másodlagos csomagolásához kapcsolódó gyártási- és munkafolyamatokat? A szakmai vezetők jobbkezeként szeretnél hozzájárulni a minőségbiztosítási rendszer fejlesztéséhez?
Jelentkezz X. kerületi gyógyszeripari partnercégünkhöz!

Minőségbiztosítási asszisztens- Reviewer

Feladatok

Minőségbiztosítási asszisztensként – vagy ahogy házon belül mi hívják, Reviewerként –, felelősségi köröd elsősorban gyártási dokumentáció minőségügyi kiértékelését, ellenőrzését, szükség esetén korrekciózását, illetve a felszabadításra történő előkészítést foglalja magában. Munkád során napi szintű kapcsolatot tartasz majd az ABACUS MEDICINE A/S dán, magyar és holland meghatalmazott személyeivel (QP), szükség szerint angol nyelven. Feladatod lesz még adatbázisaink kezelése a munkakörhöz kapcsolódó jogosultság keretein belül, továbbá felszabadítási bizonylatok kezelése. Emellett részt veszel majd az Abacus Medicine Hungary Kft. minőségirányítási rendszerének kialakításában, fenntartásában és működtetésében.

Követelmények

  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent;
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat minőségellenőrzési/minőségbiztosítási területen;
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • QA/QC ismeretek;
  • GMP ismeretek;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • a leendő kollégától/kolleginától nagyfokú rugalmasságot várunk el, mivel munkaideje a termelési időszakot lefedő beosztás szerint fog alakulni (jellemzően 09:00-17:30, egyes napokon 10:30-19:00 között, illetve esetenként szombati munkavégzés).

Amit kínálunk

  • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;
  • Versenyképes bérezésről, havi bónuszról, cafeteriáról és éves bérfejlesztésről;
  • Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra;
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest