Minőségbiztosítási gyakornok - autólámpa (Budapest)

Csatlakozz minőségirányítási gyakornokként a Tungrsam csapatához!

- Hosszú távú karrierlehetőség
- budapesti nagy múltú vállalat, gyártókörnyezet

Minőségbiztosítási gyakornok - autólámpa

Legfőbb feladatok

  • Minőségbiztosítási szempontból az autólámpákkal kapcsolatos vevői reklamációk kezelése és megoldása
  • Információk biztosítása a társterületeknek
  • A hibás fényforrások elsődleges kiváltó okának az elemzése
  • A lehetséges gyökérokok elemzése, és ezáltal a gyártási csapatok támogatása
  • A vevői reklamációk figyelése
  • A vevő és a cég közötti kommunikáció megkönnyítése
  • A minőségbiztosítási vezető általi feladatok végrehajtása
  • Folyamatos önfejlesztés, tanfolyamokon és tréningeken való részvétel

Elvárások

  • Jelenleg is folyó felsőfokú mérnöki tanulmányok vagy ehhez kapcsolódó terület / releváns tapasztalat
  • Erős háttértudás műszaki területen (például fizika, elektronika, mechatronika)
  • Minőségbiztosítási technikák és statisztikai ismeretek előny
  • Kiváló kommunikációs készség (elsősorban írásban)
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Különböző tevékenységek párhuzamos végzésének készsége
  • Eredmény orientált gondolkodásmód
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Angol tudás napi szintű használata és fejlesztése
  • Támogató környezet, kellemes atmoszféra
  • Izgalmas lehetőség, hogy gyártási környezetben tanulj a minőségbiztosítás sajátságairól

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest