Minőségbiztosítási igazgató - Gyógyszergyártás (Pest megye)

Minőségbiztosítási igazgató - Gyógyszergyártás

Gyógyszergyártó multinacionális partnerünk számára keresünk

Minőségbiztosítási igazgatót.

Feladatok

A minőségbiztosítási igazgató biztosítja az Üzemen belüli kiváló szintű minőséget és tevékenyen részt vesz, hogy a minőségbiztosítás magas foka a vállalat minden részlegében megvalósuljon, garantálva, hogy az előállított termékek megfeleljenek a forgalomba hozatali engedélyeknek, tiszteletben tartva a minőségi, hatékonysági és biztonsági követelményeket.

Ennek érdekében:

  • Az eljárási folyamatok és a géppark folyamatos ellenőrzése és validálása
  • GMP/GLP és egyéb vállalati szabályok betartatása, felügyelete
  • Biztosítja, hogy a termelés tételeinek, a termelés körülményinek és a gyógyszerkészítmények stabilitásának minőségére vonatkozó adatok, elemzések és statisztikák megfelelnek a hatályos szabályozásnak, és eltérés esetén biztosítja a specifikus előírásoknak való megfelelést.
  • Együttműködés az üzem részlegei között
  • A minőségellenőrző laboratóriumok folyamatosa fejlesztése, ellenőrzése
  • Együttműködés az illetékes szervekkel, hatóságokkal
  • A belső ellenőrzési rendszer felügyelete
  • P&L felelősség
  • Az irányítása alá tartozó egység humán feladataiban való részvétel

Elvárások

  • A területnek megfelelő felsőfokú végzettség (gyógyszerész, vegyész, biológus)
  • Gyógyszergyártásban minőségügyi területen szerzett min.5 éves gyakorlat
  • Min. 3-5 éves vezetői gyakorlat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Professzionálisan kiépített szakmai környezet, stratégiai döntésekben való részvétel, az anyacéggel való szoros közvetlen kapcsolat.
  • A kiemelkedő minőségű munkavégzést és hozzáállást a cég kiemelkedő juttatásokkal honorálja.

Előnyök

  • Folyékony gyógyszerformák gyártásában szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye

Pest megye

Referenciaszám: TH-10979