Minőségbiztosítási laboráns (Dunakiliti)

Minőségbiztosítási laboránst

keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Egy fiatal csapatban az élelmiszer-ipari termelés teljes dokumentálása a minőségbiztosítási rendszer előírásainak megfelelően,
  • Audit előírások felügyelete, változások nyomon követése és azoknak megfelelés,
  • Gyártásközi ellenőrzések, mérések elvégzése, dokumentálása,
  • Gyártásra kerülő anyagok átvétele, ellenőrzése, elbírálása,
  • Termelési politika és a higiéniai előírások betartása, betartatása a munkavállalókkal,
  • Felöntőlé bevizsgálása és dokumentálása,
  • Ha esetleges hiba, nem megfelelőség áll fenn, akkor azonnali beavatkozás és mielőbbi probléma megoldása,

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség,

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Mosonmagyaróvár – Dunakiliti vonzáskörzeti lakhely,
  • Élelmiszer-ipari végzettség,
  • Angol nyelvtudás,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • -Bejelentett biztos munkahely + versenyképes jövedelem + munkába járás térítése + fiatal, jó hangulatú csapatban történő munkavégzés.

Jelentkezni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással lehet.

9225 Dunakiliti Gyümölcsös u. 67.

Dunakiliti