Minőségbiztosítási mérnök (Dunaújváros régió) (Dunaújváros)

  Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök (Dunaújváros régió)

Feladatok

  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel (PPAP,APQP)
  • Gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • Folyamatok fejlesztése, optimalizálása (selejt csökkentés)
  • Beszállítói és vevői kapcsolattartás
  • Reklamációkezelés

Elvárások

  • Műszaki főiskolai/egyetemi végzettség
  • 1-2 éves hasonló pozícióban, gyártó cégnél szerzett tapasztalat, DE! senior pályázók jelentkezését is várjuk!
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • MsOffice ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatása
  • Fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Dunaújváros
Dunaújváros