Minőségbiztosítási mérnök (Zalaegerszeg)

(Zala megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai gyártó Partnerünk részére keresünk minőségügyi szakembert az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • Gyártási folyamat ellenőrzése
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • Minőségellenőrök irányítása, napi tevékenységek koordinálása
  • Termékbevezetési folyamat koordinálása (APQP) és a FAPLC támogatása
  • Specifikus quality instrukciók kidolgozása, bevezetése, folyamatos javítása és fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (mérnök) végzettség
  • Minőségbiztosítás területén szerzett legalább 1-3 év munkatapasztalat
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, bónusz, Cafeteria
  • Lakhatási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye

  • Zalaegerszeg

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Zalaegerszeg