Minőségbiztosítási mérnök (Biatorbágy)

Logisztikai szektorban működő multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat Minőségbiztosítási mérnök munkakörbe.

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

- Vevői reklamációk kivizsgálásában, kezelésében, javító intézkedések bevezetésében és azok nyomon követésében való részvétel
- Beérkező, és a belső folyamatok során fellelt nem megfelelő termékek kezelése
- Napi és heti rendszerességű minőségbiztosítási riportok készítése
- Aktív részvétel az ügyfél által szervezett auditokon, a szükséges javító intézkedések megtervezése és végrehajtása
- Belső auditok lebonyolítása, folyamatok ellenőrzése
- Folyamatok részletes felülvizsgálata, minőségbiztosítási kockázatok azonosítása
- Felmerülő hibák részletes elemzése, kiváltó okok feltérképezése, megoldások kidolgozása
- Minőségbiztosítási vezető támogatása
- Egyedi vevői megrendelések bevezetésében való aktív részvétel
- Napi kapcsolattartás az ügyféllel

Követelmények

- Mérnöki végzettség,
- Kommunkációs szintű angol nyelvtudás,
- Erős MS Office felhasználói ismeretek,
- Proaktív, ügyfélközpontú szemlélet,
- Gyakorlatias gondolkodásmód, jó átlátó és analitikus képesség

Előny:

- Gyártási vagy raktározási területen szerzett tapasztalat
- 8D problémamegoldó módszer ismerete
- 5S/8S, Lean, FMEA, MSA módszerek ismerete

Amit kínálunk

- Versenyképes javadalmazás
- Előrelépési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy