Minőségbiztosítási mérnök (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
(NÉMETES)

(14-9687)

pozícióba.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás,
  • Reklamációk kezelése,
  • NPI folyamatok támogatása, projektmenedzsment,
  • Auditokon történő részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése,
  • 8D riportok készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök),
  • Minőségbiztosítási területen / termelő közegben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Az autóipari háttér előnyt jelent,
  • Aktív, jó német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9687”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu