Minőségbiztosítási mérnök gyakornok (Veresegyház)

Mind-Diák Szövetkezet

2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyén a GE  több mint 1500 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbina-állórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába.

Minőségbiztosítási mérnök gyakornok

Feladatok

  • Minőségügyi mérnökök napi munkájának támogatása
  • Minőségügyi tervek felülvizsgálata, fejlesztése a műszaki rajzok alapján
  • Fő minőségügyi indexek felügyelete, elemzése (költség, hibaarány, QCR)
  • Minőségügyi projektekben való részvétel

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office használata
  • Jó problémamegoldó képesség

Munkaidő

  • Heti min. 20 óra

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Bruttó 1300Ft/óra diákbér
  • Céges buszjárat Veresegyházra

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház