Minőségbiztosítási technikus (Budapest)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETRE

TECHNIKUS munkatársat keres

kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Főbb feladatok:

  • A késztermékek és köztitermékek GMP elvek szerinti gyártásának és csomagolásának ellenőrzésében és a vonatkozó dokumentációk elkészítésében való részvétel
  • Csomagolóanyagok szignálásának ellenőrzése csomagolás előtt és során
  • Késztermékek mintavételezése gyártás során, ellenőrzése és vizsgálata AQL szerint
  • Archív rendszer támogatása, dokumentációk mozgatása a kijelölt helyre
  • Dokumentációs rendszer támogatása, dokumentumok leosztásának előkészítése, dokumentumok átvétele / visszaadása
  • Oktatási rendszer támogatása, oktatások dokumentáltságának ellenőrzése
  • Részvétel a minőségbiztosítás egyéb feladatainak elvégzésében
  • Minőségbiztosítás adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Végzettség: középfokú szint, érettségi
  • Gyógyszergyártó cégnél szerzett GMP tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos, kooperatív személyiség

Előnyök

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Kistarcsa

Fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldheti részünkre.

Budapest