Minőségbiztosító Gyógyszerész (Budaörs)

Humán Centrum Kft.

Minőségbiztosító Gyógyszerész

Leírás

Napjaink egyik vezető gyógyszeripari vállalata számára munkatársat keresünk Minőségbiztosító Gyógyszerész pozícióba. Élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét.

Feladatok

  • A minőségkultúra fejlesztése és fenntartása
  • A minőségügyi rendszer támogatása
  • Helyi és regionális termékminőségi/megfelelőségi esetek megoldásában való részvétel
  • A nagykereskedelmi eladható készletre helyezés támogatása
  • Alvállalkozóink minőségügyi felügyelete
  • Helyben végzett termékátcsomagolás minőségügyi felügyelete
  • Hatósági inspekciókra és belső auditokra való felkészülés és lebonyolításuk

Elvárások

  • Gyógyszerész végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elköteleződés a minőségbiztosítás és a folyamatos fejlesztés iránt
  • Logikus, strukturált gondolkodásmód, pontos és alapos munkavégzés
  • Szervezőkészség, különböző feladatok határidőre történő elvégzése
  • Motivált, proaktív, önálló munkavégzésre való képesség
  • Képesség a különböző társosztályokkal való hatékony együttműködésre
  • Hatékony és diplomatikus kommunikáció belső és külső ügyfelekkel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Folyékony, középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • További idegen nyelvek ismerete előny

Amit mi kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer

Előnyök

  • 0-1 év közötti tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budaörs
Budaörs