Minőségellenőr (Jászfényszaru)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Most épülő, síkfólia gyártásával foglalkozó Jászfényszaru partnercégünk keresi alap csapatába embereit, minőségellenőr pozícióba. Jöjjön el egy személyes elbeszélgetésre és ismerjen meg minket! Ha esetleg tart attól, hogy felmondási időt kell töltenie jelenlegi munkahelyén semmi gond. Mi megvárjuk Önt! Várható munkakezdés: November Felvételi eljárás csak egy elbeszélgetés!

Minőségellenőr

Feladatok

  • Munkautasítások betartása
  • Selejt mennyiségének visszaszorítása
  • Számítógépes dokumentáció

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Több műszak vállalása
  • Számítógépes ismeret
  • Jogosítvány (B. kategóriás)

Előnyök

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiemelkedő órabér
  • Cég saját állományába való felvétel
  • Családias hangulat
  • Céges buszjáratok: Hatvan, Tura, Boldog, Jászberény, Jászfelsőszentgyörgy, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta.

Munkavégzés helye

Jászfényszaru

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán