Minőségellenőr (Zsámbék)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk, egy zsámbéki telephelyű fém és fabútort gyártó, kereskedő magyar tulajdonú vállalkozás kollégát keres

MINŐSÉGELLENŐR

pozícióba.

Megbízónk fém és fabútorok gyártásával foglalkozik. A megnövekedett gyártási igények miatt felvételt hirdetünk a Minőségellenőrzés területének fejlesztésének érdekében.

Főbb feladatok:

  • A termékek gyártásközi illetve végellenőrzése
  • Az ellenőrzés eredményének dokumentálása
  • A bevezetett minőségügyi rendszer követelményeinek betartása
  • A termékek vizsgálat utáni azonosításának, nyomon követhetőségének biztosítása
  • Javaslattétel az ellenőrzési módszerek fejlesztésére
  • Elvárások:
  • 1-3 év minőségellenőri tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamat és rendszerszemléletű gondolkodásmód

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú fémipari, vagy faipari végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Családbarát, 1 műszakos munkarend
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Zsámbék

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Zsámbék