Minőségellenőr (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Stabil hátterű és családbarát vállalati kultúrával rendelkező elektronikai transzformátorokat gyártó partnerünk megbízásából

munkatársakat keresünk

Minőségellenőr

Feladatok

  • Különböző elektronikai termékek mérése, ellenőrzése
  • Mérés eredmények dokumentálása számítógépen
  • Mérőhelyek, mérőeszközök, biztonsági eszközök, rendben tartása

Elvárások

  • Elektrotechnikát érintő középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Minőségi szemlélet

Előnyök

  • Elektromos mérésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér + Kiemelkedő műszakpótlék
  • Havi szintű mozgó bér + Cafeteria
  • Szabad hétvégék
  • Próbaidő után negyedéves bónusz
  • Utazási költség térítés
  • Bérlet támogatás helyi és helyközi járatra is

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét