Minőségellenőr (Budaörs)

Várjuk jelentkezését minőségellenőri munkakörbe budaörsi üzemünkben!

Tevékenységünk:

  • Egyedi szerszámok, készülékek, idomszerek tervezése gyártása
  • Kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártása

Feladatok:

  • Előírt gyártásközi ellenőrzések, mérések végrehajtása, pontos és precíz dokumentálása
  • Gyártásindításkori ellenőrzések végrehajtása
  • Bejövő áru ellenőrzés
  • Minőségügyi dokumentációk precíz kezelése
  • Esetleges hibák kivizsgálása, kezelése és adatgyűjtés a hiba okok megszüntetésének támogatása, selejtstatisztika vezetés
  • Az észlelt minőségi hibák jelzése, segítség az elemzésben
  • A vállalati elektronikus ERP rendszer pontos használata
  • Az eltérések elemzése az érintett dolgozókkal, mérnökökkel, technológusokkal
  • Az egyes esetek dokumentálása az ERP rendszerben. Tanulságok visszavezetése az érintettekhez, megelőző intézkedések meghozatala

Elvárásaink:

  • Megfelelő szakmai gyakorlat
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • A munkahely és a gépkörnyezet rendezettségének megtartása
  • Lendületes, aktív munkavégzés
  • A kiadott feladatok precíz elvégzése

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt, folyamatosan fejlődő üzem
  • A munkába állás azonnal lehetséges
  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés

Kérjük, adjon meg telefonos elérhetőséget, amelyen személyes találkozót tudunk egyeztetni!

Budaörs