Minőségellenőr munkatárs (Szombathely)

3 műszakos munkarendben keresünk minőségellenőröket Szombathelyi telephelyre

A hirdetés már lejárt!

Az SQS 2001 Kft. munkatársakat keres 3 műszakos munkarenddel szombathelyi telephelyre az alábbi pozícióban:

Minőségellenőr munkatárs

Főbb feladatok:

  • autóipari alkatrészek vizuális ellenőrzése
  • gyártási hibák kiszűrése, utómunkálása
  • operátori munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • általános iskolai végzettség;
  • monotóniatűrés;
  • pontosság;
  • jó kézügyesség.

Előnyt jelent:

  • minőség-ellenőrzésben szerzett gyakorlat
  • tapasztalat több műszakos munkarendben vagy gyári környezetben

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés sikeres felvételi eljárást követően
  • saját állományú alkalmazotti munkaviszony
  • stabil, hosszú távú munkavégzés
  • barátságos légkör
  • alapbéren felüli juttatások (bónusz, prémium)
  • közvetlen dolgozói buszjárat (Oszkó, Olaszfa, Pácsony, Vasvár, Rábahídvég, Balogunyom, Sorokpolány, Püspökmolnári, Vasszécseny, Rum, Kám, Alsóújlak településeken)

Munkavégzés helye

  • 9700 Szombathely

Munkabér

  • bruttó  230 000  Ft  / hó

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Szombathely