Minőségirányítási mérnök (Esztergom)

(Esztergom, Szentendre)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés céljából keresünk, akár néhány év tapasztalattal rendelkező mérnököt a következő pozícióba, egy autóiparnak beszállító, európai tulajdonban lévő gyártó vállalat számára:

Minőségirányítási mérnök /Esztergom/

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel, aki TIER1 beszállítója egy autógyárnak;
  • Emiatt a kommunikáció nyelve elsősorban magyar, de előfordulhat, hogy angolul kell dokumentációkat készíteni;
  • Bár nem gyakran, de új termékek bevezetésénél v. termék módosításánál a leendő kolléga fogja intézni a mintázási folyamatot, PPAP dokumentációt készít;
  • Napi/heti szinten intézi a vevői reklamációkat, kivizsgálja azokat és ellenintézkedéseket javasol a termelés részére;
  • Vevői reklamációk gyökér-okának meghatározása különböző módszerekkel (halszálka, 5 miért);
  • Részt vesz a termék és folyamat auditokon, ill. a TS tanúsító auditon;
  • Összeállítja az auditjelentéseket, és nyomon követi az auditeltérésekre hozott javító intézkedések állapotát;
  • Gondoskodik róla, hogy a vevő által kért releváns dokumentumok időben és megfelelő minőségben el legyenek küldve a vevőnek;
  • Részt vesz a vállalat által használt munkautasítások, gyártási utasítások, ellenőrzési tervek elkészítésében;
  • Amennyiben szükséges a hozzá tartozó termékek esetében a beszállítóknál reklamációkat indít és követ nyomon;
  • Oktatási anyagok állít össze;
  • Riportol a minőségbiztosítási vezetőnek.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség;
  • Középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban kell használni);
  • Kiváló kommunikációs képesség, hiszen vevővel és beszállítóval is kell majd kommunikálni;
  • Nyugodt, higgadt habitus, aki a stresszhelyzetek során is meg tudja őrizni szakmai hozzáállását;
  • Min. egy éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Teljes bejárás támogatása, így akár Pest megyéből vagy Tatabánya környékéről is be lehet járni.
  • Cafeteria, bónusz és 13. havi bér.

Előnyök

  • 4-5 év tapasztalat releváns pozícióban (ez csak előny, mert Partnerünk elsősorban személyiséget keres).

Munkavégzés helye

  • Esztergom, Szentendre

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Esztergom