Minőségirányítási rendszermérnök (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Minőségirányítási rendszermérnök

Feladatok

  • IATF 16949 szerinti minőségirányítási rendszer üzemeltetése;
  • Minőségirányítási rendszer folyamatainak szabályozása;
  • Dokumentációs rendszer üzemeltetése (szoftverkezelés, dokumentumok tartalmi és formai ellenőrzése);
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása, nyomon követése;
  • Kollégák minőségügyi oktatása, oktatási anyagok készítés;
  • Heti/havi riportok készítése a vezetőség felé.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Magas szintű MS Word és MS Excel tudás;
  • FMEA, 8D ismeret.

Előnyök

  • IATF 16949 / ISO 9001 szabványismeret;
  • Német nyelvtudás;
  • Folyamat és/vagy rendszerauditori tapasztalat;
  • VDA 6.3 folyamatauditori képesítés;
  • Autóipari tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Mór

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969

Mór