Minőségügyi folyamatmérnök | Quality Process Engineer (Székesfehérvár)

 Magyarországon több gyárral jelen levő, multinacionális cégcsoport autóipari gyára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségügyi folyamatmérnök | Quality Process Engineer

(hiv.az.: THR3713)

Feladatok

  • A termelőterületek minőségügyi támogatása
  • Gyártási folyamatok felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.
  • Minimum 2-3 éves minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat szükséges.
  • Jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

Munkavégzés helye

Székesfehérvár, Fejér megye

Székesfehérvár