Minőségügyi mérnök (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

                                                Látogasson el új honlapunkra: www.fsegura.com

Minőségügyi mérnök

(F. Segura Hungária Kft., Szolnok)

A SEGURA CSOPORT gépjárművek fém alkatrészeinek – elsősorban sajtolási és hegesztési folyamatokkal történő – tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cégcsoport. Az autóipar fém alkatrészeinek fejlesztésére és gyártására, valamint présszerszámok tervezésére, összeszerelésére és fejlesztésére szakosodtunk. A Segura 1970-es megalakulása óta céljának tekinti, hogy olyan globális szolgáltató legyen, amely többet, kiválóbbat nyújt ügyfelei számára. A Segura fejlődése azóta sem állt le. Folyamatos az új technológiák kutatása, a termékek fejlesztése, amelyek révén az autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető szerepet ért el, és a gépjárműipar egyik fő szolgáltatójává nőtte ki magát.

Feladatok

  • Mérési módszerek, mérőeszközök meghatározása, részvétel az FMEA folyamat fejlesztésében
  • Ellenőrzési tervek fejlesztése, ellenőrzési módszerek meghatározása, fejlesztési programok jóváhagyása
  • Részvétel az új termékek bevezetésében, az ahhoz kapcsolódó felülvizsgálatokon
  • Éves Termékauidtok elkészítése
  • Nem megfelelőségek (belső) kezelése, támogatás nyújtás a külső nem megfelelőségek kezelésében
  • A reklamációk okainak elemzése, stratégiai akciók meghatározása és végrehajtásuk felügyelete
  • Akciótervek kidolgozása a költségcsökkentés érdekében, selejtmanagement
  • A minőségirányítási rendszer IATF 16949 szerinti működtetése és a vonatkozó dokumentációk karbantartása
  • Belső folyamat auditok megvalósítása, a javító-helyesbítő intézkedések meghatározása, végrehajtásuk felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, vagy minőségbiztosítási mérnök)
  • IATF 16949 ismeretek
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
  • 2-3 éves autóipari tapasztalat minőségelleőrzési területen

Munkavégzés helye

Szolnok

A Csoporton belül lehetőség nyílik a folyamatos szakmai fejlődésre és nemzetközi projektekben való részvételre. Sikeres pályázónk számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen

Szolnok