Minőségügyi mérnök (GYMS) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező pályázót az alábbi pozícióba:

Minőségügyi mérnök (GYMS)

Feladatok

  • Termelési folyamatok megismerése, támogatása;
  • Minőség ellenőrzéséhez utasítások készítése;
  • Kapcsolattartás a vevő minőségbiztosítással, folyamat- és termékmérnökséggel;
  • Mérőeszközök, mérési befogók terveztetése, kivitelezése;
  • Mérőrendszer képesség vizsgálatok, R&R készítés;
  • Belső validációk készítése termék- és folyamatváltozások esetén;
  • Belső gyártású alkatrészek VDA szerinti bemintázása, jóváhagyása;
  • Belső auditok végrehajtása;
  • Új termékek bevezetésében való részvétel, APQP folyamatok ismerete.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • ISO TS 16949 vagy IATF 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés;
  • Juttatások, cafeteria;
  • Tanfolyamok, tréningek;
  • Nemzetközi környezet.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr