Minőségügyi mérnök (junior) (Komárom-Esztergom megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (JUNIOR)

(14-9648)

pozícióba.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal valamint a vevőkkel,
  • A gyártás minőségügyi oldalról történő támogatása,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki / mérnök végzettség,
  • Jó, aktív angol nyelvtudás,
  • Néhány éves minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, a pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9648”-as referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu