Minőségügyi mérnök / quality engineer (Tatabánya)

(ZJ-4846)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK / QUALITY ENGINEER
(ZJ-4846)

Feladatok:

  • A felmerülő minőségügyi problémák kivizsgálása, gyökérok elemzése és megelőző akciók bevezetése;
  • Termék minőségi- és selejt mutatók elemzése, javító intézkedések igényének megfogalmazása;
  • Napi visszajelzés adása a termelés aktuális minőségügyi mutatóiról;
  • Termékek minőségének folyamatos javítása, bevezetett változások utókövetése;
  • Minőségügyi projektekben való aktív részvétel;
  • Napi, heti riportok készítése;
  • PPAP folyamat és dokumentáció kezelése;
  • Kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D jelentések készítése;
  • Részvétel a beszállítók fejlesztésében, kommunikáció a beszállítókkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Minőségügyi technikák és eszközök ismerete (PPAP, APQP, CP, FMEA, MSA, 8D);
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás (szóban, írásban);
  • Analitikus gondolkodásmód, proaktív személyiség;
  • Minőségügyi szabványok ismerete (IATF 16949, VDA) előny;
  • Mérési módszerek, eszközök ismerete.

​Munkavégzés helye: Tatabánya

Tatabánya