Minőségügyi projektmérnök (Heves megye)

A hirdetés már lejárt!

Minőségügyi projektmérnök

Heves megyei autóipari partnerünk minőségügyi projektmérnököt keres. Minőségügyben tapasztalt mérnökök jelentkezését várjuk.

APQP mérnökként feladatai a következők lesznek:

  • Részvétel az új és változtatott termékek bevezetésével kapcsolatos projektmunkákban
  • Gyártósor minőségbiztosítási feladatainak kidolgozása projekt fázisban
  • Reklamációkezelés
  • Belső auditokban való részvétel
  • Beszállítói felülvizsgálat és kapcsolattartás a vevőkkel

Amire a sikeres pályázáshoz szüksége van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség és belső auditori végzettség (VDA 6.3)
  • Autóipari minőségügyi követelmények és APQP folyamatok ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Minimum 2 év hasonló pozícióban szerzett, illetve minimum 5 év termelővállalati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és hajlandóság az utazásra
  • Jó kommunikációs-és probléma megoldóképesség

Amit partnerünk nyújt:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet, elkötelezett munkatársak
  • Hosszú távú karrierlehetőség, változatos feladatok