Minőségügyi rendszer specialista (Komárom-Esztergom megye)

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk számára keresünk Minőségügyi rendszer specialista munkakörbe munkatársat

Minőségügyi rendszer specialista

Feladatok

  • Ellenőrzi az SOP-kat, hogy biztosítsa a Global Irányelveknek és GMP-nek való megfelelést.
  • Aktívan támogatja a Global SOP-k és Irányelvek helyi megvalósulását. Hiányfelmérést készít és nyomon követi a feladatok befejezését.
  • Átnézi a Global Irányelveket és Eljárásokat, majd a helyi gyakorlat és szabályozás alapján magyarázattal látja el azt, ha szükséges.
  • Követi a jogszabályi változásokat és amennyiben szükséges, javaslatot tesz a helyi dokumentáció módosítására.
  • Fordítja a dokumentumokat, ha szükséges.
  • Jelentések készítése, bemutatása a felettesnek.
  • A tisztítás validációs kockázatelemzés naprakészen tartása. A rendszeres tisztítás validáció támogatása a protokollok és jelentések elkészítésével.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség: vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, biológus, biomérnök, esetleg kémikus, környezetmérnök
  • A GMP-irányelvek és az illetékes szabályozó hatóságok folyamatainak ismerete
  • Gyógyszeripari minőségügyi gyakorlatok, folyamatok és eljárások megfelelő ismerete
  • Rendszerszemlélet és jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • Proaktivitás
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Komárom-Esztergom Megye