Minőségügyi specialista (Komárom)

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és kiemelt disztribúciós központja. Számukra keresünk új kollégát analitikus munkakörbe.

Minőségügyi specialista

Feladatok

  • Biztosítani a Mylan Hungary által nem csomagolt, de felszabadított vagy minőség megfelelőségi felülvizsgálatot biztosított termékeinek az EU GMP-nek történő megfelelést.
  • Részt vesz Termékminőség felülvizsgálati jelentések elkészítésében.
  • Részt vesz a műszaki/minőségügyi megállapodások elkészítésében.
  • Részt vesz kivizsgálások, reklamációk koordinálásában.
  • A Quality Systems Management Review részére adatokat és további információt gyűjt.
  • Részt vesz SOP-k előkészítésében és megírásában.
  • Igény esetén részt vesz a minőségügyi és más funkciók személyzetének GMP-vel kapcsolatos oktatásában, továbbképzésében.

Követelmények

  • Gyógyszerész végzettség
  • GMP ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunka és együttműködési képesség

Amit kínálunk

  • Kimagasló fizetés
  • Havi cafeteria (már próbaidő alatt is)
  • Dolgozói élet és baleset biztosítás
  • Ingyenes meleg étkezés
  • Bejárás támogatása
  • Letelepedési támogatás
  • Éves bónusz
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Karrier és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Komárom Koppánymonostor

Komárom