Minőségügyi supervisor (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártó Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba releváns tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Minőségügyi supervisor

Feladatok

  • A minőségbiztosítási mérnökök munkájának felügyelete, szakmai irányítása;
  • Gyártási folyamatok minőségének fenntartása, folyamatos fejlesztése;
  • Beszállítók fejlesztésében való aktív közreműködés;
  • Auditokra való felkészülés, Vevői auditok lebonyolítása;
  • Új termék bevezetésében való részvétel;
  • APQP eljárások tervezése, meghatározása;
  • Minőségügyi tréningek tervezése;
  • Selejt csökkentés koordinálása és az új termékprojektek és széria közti átmenetének támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Autóipari tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Bejárás támogatása
  • Vonzó cafeteria

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/791-59-69

Tatabánya