Minőségügyi technikus | Quality Technician (Komárom)

Stabil, fejlődő, nemzetközi hátterű családias vállalkozás keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségügyi technikus | Quality Technician

(hiv.az.: THR3638)

Feladatok

  • Vevői reklamációk kezelése
  • dokumentációk készítése, aktualizálása
  • hibaanalízis, javaslattétel a problémák megoldására
  • aktív részvétel az auditokra való felkészülésben

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges

Egyéb követelmény

  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Szakmai ismeret(FMEA, 5Why, 8D, SPC, HACCP)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik és vállalja a pozícióval járó utazásokat

Előnyök

  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Komárom, Komárom-Esztergom megye

Komárom