Minőségügyi vezető (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk vezetőt a következő pozícióba:

Minőségügyi vezető

Feladatok

  • Minőségcélok, minőségtervek készítése, felügyelete;
  • Quality csapat építése, fejlesztése, motiválása, kollégák coacholása;
  • Az új termékek minőségtervezésének menedzselése;
  • KPI-ok monitorozása és fejlesztése, a vevői elégedettség növelése;
  • Reklamációk (vevői/szállítói) hatékony kezelése;
  • Minőségügyi rendszerre vonatkozó javító, helyesbítő intézkedések megtétele;
  • Szervezetfejlesztési feladatok elvégzése;
  • Minőségirányítási rendszer működtetése az ISO/TS 16949 szabvány szerint;
  • Autógyárakkal kapcsolattartás;
  • Vevői reklamációk minimalizálása;
  • Vevői/beszállítói/belső auditokon való aktív részvétel;
  • Beszállítók fejlesztése;
  • Riportolás a gyárigazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett vezetői vagy csoportvezetői vagy senior mérnöki tapasztalat;
  • Autóipari szabványok ismerete;
  • Autóipari módszerek, dokumentációk ismerete: APQP, PPAP, QRQC, 8D, 5 WHY, DOE, SPC stb.;
  • MS Office ismeret;
  • Energikus, határozott, proaktív személyiség.

Amit kínálunk

  • Folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttér;
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör;
  • Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz, vállalati gépjármű magánhasználatra is.

Munkavégzés helye

Komárom

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven várjuk.
Tárgy mezőben: Minőségügyi vezetői pozíció, Doros Anna részére

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom