Minőségügyi vezető (Tatabánya)

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk autóipari tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Minőségügyi vezető

Feladatok

  • A vállalat quality rendszerének teljeskörű felügyelete, fejlesztése, minőségi célok meghatározása és megvalósítása;
  • Hibák kivizsgálása, megfelelő intézkedések hozása, 8D dokumentáció kezelése, kitöltése;
  • A vevői elégedettség folyamatos mérése, elemzése, a vevői elégedettség növelésére tett intézkedések kidolgozása és megvalósulásának ellenőrzése;
  • A vevői érdekek (mind külső, mind belső) képviselete a cégen belül;
  • Feladata a cég minőségirányítási rendszerének működtetése, minőségügyi kézikönyv kezelése, rendszeres felülvizsgálata;
  • A beszállítói reklamációk indítása, kezelése a hozott intézkedések ellenőrzése, a beszállítói auditok elvégzése;
  • Új termékek bevezetése esetén a minőség tervezés koordinálása, a vevői igények megismerése és ezek bevezetése (folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel a szükséges dokumentációk, információk tisztázása és beszerzése és ezeket a megfelelő területek rendelkezésére bocsátása);
  • Gondoskodik dolgozók felkészültségének és tudatosságának felméréséről, fenntartásáról és fejlesztéséről;
  • Koordinálja a Minőségbiztosítók munkáját, kiosztja a feladatokat, és számon kéri azok végrehajtását, gondoskodik felkészültségükről és motiváltságukról;
  • Általános beszámolási kötelezettsége van az Ügyvezető igazgató felé.

Elvárások

  • Mérnöki v. műszaki menedzseri diploma
  • Angol és német nyelvtudás (az egyik lehet erősebb, de vevők miatt mind a kettőt kell használni)
  • Kisebb gyártó vállalatnál szerzett min. vezetői tapasztalat VAGY senior minőségügyi mérnöki, komplex tapasztalat!
  • Vezetői karizma

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, teljes bejárás támogatása
  • Előrelépési lehetőség, ha valaki esetleg még quality manager nem volt, de szeretne ilyen pozícióba kerülni
  • Nagyfokú önállóság, ami persze felelősséggel is jár

Előnyök

  • Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Tatabánya