Minőségügyi vezető / QA Manager (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Minőségügyi vezető / QA Manager

Feladatok

  • Minőségirányítási rendszer bevezetése, tanusítás egy zöldmezős beruházásnál;
  • Minőségirányítási rendszer fejlesztése, folyamatok kialakítása;
  • Minőségirányítási szervezet kialakítása;
  • Vevői reklamációk kezelése, javító intézkedések bevezetése;
  • Új termék bevezetések koordinálása minőségügyi szempontból (APQP,PPAP);
  • Beszállítói reklamációk kezelése;
  • Vevői auditokra való felkészülés, azokon a cég képviselete.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóiparban szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • 5Why, 8D, Six-Sigma, Ishikawa, Poka-Yoke ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Aktív angol nyelvtudás

Előnyök

  • Francia nyelvtudás előny
  • Zöldmezős beruházásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 837-5258}

Esztergom