Mintavételi asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Mintavételi asszisztens

Feladatok

  • Mintavétel során a dobozok, hordozók nyitása, zárása
  • Mintavételi eszközök tisztítása, előkészítése
  • Mintavételi edények eljuttatása az üzemekbe
  • Saját gyártású anyagok összeszedése az üzemekből
  • Saját és vásárolt anyagok mintáinak eljuttatása a mintaosztóba

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (legalább még egy évig)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Fizikai állóképesség, aktivitás

Munkaidő:

min. heti 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1150 Ft/óra diákbér
  • Vezető gyógyszeripari cég nemzetközi háttérrel
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Felújított, kellemes munkakörnyezet
  • Céges buszjárat
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés

Előnyök

  • Ipari vállalatnál szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest