Mintavevő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

MINTAVEVŐ

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • vízmintavétel (felszíni, felszín alatti, szennyvíz), helyszíni vizsgálat
  • talaj, komposzt, iszap mintavétel, helyszíni vizsgálat
  • települési szilárd hulladék, egyéb hulladék mintavétel, összetétel meghatározás,
    válogatás
  • síkosságmentesítő anyagok mintavétele, helyszíni vizsgálata
  • hulladékminták előkészítése

Elvárások:

  • érettségi
  • „B” kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok nagyvállalati környezetben, ahol a teljesítményt évente több alkalommal ösztönző kifizetésekkel és jutalmakkal ismerjük el
  • próbaidő utáni kimagasló Cafetéria-juttatás
  • kedvező munkaidő-beosztás
  • azonnali munkakezdés
  • stabil, bejelentett munkahely
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben, mobiltelefon előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

Munkavégzés helye:

  • Fővárosi Hulladékhasznosító Mű (Budapest, XV. ker.)
  • Dunakeszi hulladéklerakó
  • Pusztazámori hulladéklerakó
  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

Kezdés:

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

„Jelentkezem” gomb megnyomásával vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

a tárgyban kérjük, jelöld meg „Mintaveő”

Budapest