Mobil fejlesztő (Android & iOS) (Budapest)

A NEXON a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezünk, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhetünk meg referenciaként.

Mobil fejlesztő (Android & iOS)

Feladatok

A munkáról:
- A kezdetekben egy egy hónapos üzleti és fejlesztői oktatásban részesülsz, ezzel alapozva meg a karriered
- Ezután 2-4 fős csapatokban dolgozol majd
- A fő fókusz a kliens oldali technológiai stack frissítése (Angular 8-ra)
- Meglévő, még át nem írt modulokat terjesztenél ki új funkciókkal
- Ha automata tesztekkel támogatod a kódod, akkor azt nagyon díjazzák
- Dokumentációkat sem hanyagolnátok el

Technológiai stack, amivel dolgoznak:
Kliens oldal (natív kódban):
- iOS esetén XCode 10.0 és Swift 4.2.
- Android esetén Adroid Studio és Kotlin
- Keretrendszerek és segédkönyvtárak: Alamofire, Crashlytics, Firebase/Core és Messaging

Back-end:
- WebApi
- OData
- Autofac
- NHibernate
- SignalR
- FluentValidation
- EPPlus

Követelmények

Részedről szükséges ismeretek és készségek:
- Legyenek saját ötleteid, azokat merd kifejezni és megvédeni
- Technológiai oldalról hozz magaddal Swift és/vagy Kotlin, valamit C# ismereteket
- Legyen legalább 3 év szakmai tapasztalatod

Amit kínálunk

Cserébe amit várhatsz:
- Élményt, szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiszámítható jövőt
- Versenyképes juttatásokat
- Kreatív tevékenységre alkalmas munkakörülményeket (modern irodaház, nagy személyes tér, zöld erkélyek)

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest