Moderátor (Miskolc)

A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Szeretnél Te is hozzájárulni a számos országban piacvezető energiaital gyártójának dinamikus fejlődéséhez?

Ha igen, itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált munkatársat keres miskolci irodájába

Moderátor

pozícióba

Feladatok

  • Vezetők napi munkájának támogatása
  • Fordítás, tolmácsolás angol nyelven
  • Folyamatos kapcsolattartás az érintett munkatársakkal, külső partnerekkel személyesen és írásban egyaránt
  • Prezentációk készítése és előadása
  • Tárgyalásokhoz szükséges anyagok előkészítése és rendszerezése
  • Megbeszélések, egyeztetések szervezése, koordinációja
  • Döntéselőkészítő anyagok összeállítása
  • Tárgyalások levezetése, moderálása,tárgyalási jegyzőkönyvek vezetése, lekövetése, határidők ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Energikus, magabiztos előadásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, kezdeményezőkészség, csapatkoordinációban és irányításában szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség, képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Felelősségvállalás a precíz, gyors munkavégzésre, szoros határidők betartása, megoldásorientáltság
  • Jó teherbírás és flexibilitás, igényes megjelenés, sportos attitűd

Előny

Nagy létszámú, gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Céges autó saját használatra is, laptop, mobiltelefon
  • Versenyképes, a munkakör felelősségével arányos jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Támogató, együttműködő munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok, kihívásokkal teli munkakör
  • Igényes, inspiráló, modern munkakörnyezet
  • Nem dohányzó munkahely

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc