Mosodai dolgozó (Székesfehérvár)

Szeretnél elszakadni a termeléstől és a nehéz fizikai munkától?
Jelentkezz székesfehérvári partnercégünkhöz ruhamosodai munkakörbe, ahol már egyből céges dolgozóként kezdhetsz.

Mosodai dolgozó

Feladatok

  • a beérkező szennyes ruhák szortírozása, zsebek kiürítése
  • anyagnak és szennyeződésnek megfelelő mosási program indítása, mosó- és szárítógépek töltése és ürítése
  • tiszta ruhák hajtogatása, javítása, cseréje
  • összehajtogatott ruhák járatra rendezése, szortírozása.

Követelmények

  • 8 általános iskolai végzettség
  • precíz munkavégzés
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (bónusz, cafetéria)
  • hosszútávú munkalehetőség
  • könnyű megközelíthetőség
  • családias környezet
  • könnyű fizikai munka

Munkavégzés helye

Székesfehérvár