Motorfelelős konstruktőr - Járműhajtás Fejlesztés (Győr)

Karrier az Audinál

Motorfelelős konstruktőr - Járműhajtás Fejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Motorfejlesztés szakterületén az Audi Hungaria Zrt.-nél új motorok fejlesztésével és a termelés támogatásával foglalkozunk. Az Otto-motor fejlesztés csapatába keresünk motivált mérnököket megfelelő szaktudással és elhivatottsággal.

Következő feladatok várnak Önre

  • Részvétel az új motorok, motorfejlesztési projektek meghatározásában
  • Motorfejlesztési projektek vezetése, követése a koncepciótól a szériabevezetésig
  • Motorfejlesztési projektekben résztvevő konstruktőrök koordinálása
  • Projketmanagement, engedélyeztetési, jóváhagyási dokumentációk elkészítése
  • Egyeztetés a projektekben résztvevő társterületekkel (projektvezetés, applikáció, tesztmérnökök, külső partnerek)

Ön az ideális jelölt, ha

  • Lezárt felsőfokú tanulmányokkal rendelkezik gépészmérnök vagy műszaki menedszer szakon
  • Legalább 2 év konstrukcióban szerzett tapasztalata van
  • Legalább 2 év projektvezetési tapasztalattal rendelkezik
  • Középfokú német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Jó rendszerszemléletű, strukturált gondolkodású
  • Magas szintű koordinációs és kommunikációs képesség jellemzi
  • Motor- és motoralkatrész ismerete van
  • Önálló munkavégzés, illetve csapatszellem jellemzi
  • Német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását is kérjük pályázata mellékleteként.

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ17424
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9013
Győr