Munka- és tűzvédelmi tanácsadó gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Munkavédelmi Kft.

Munka- és tűzvédelmi tanácsadó gyakornok

munkatársat keres.

Feladatok

Közreműködés a következő feladatok elvégzésében:

  • Kockázatértékelés
  • Munkahelyi Egészségvédelem és Biztonsági Irányítási Rendszerek (MEBIR) bevezetése
  • Munkabiztonsági szaktevékenység ellátása
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, megbeszélések, szemlék szervezése
  • Munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos jogszabályok követése
  • Egyéb munka- és tűzvédelemhez kapcsolódó feladatok

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú munkavédelmi képzettség megszerzése 2 éven belül
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (elsősorban MS Office)

Előnyök

  • Precíz, következetes munkavégzés
  • Informatikai érdeklődési kör
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés (heti 1-3 nap)
  • Változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapesti IV. kerületi központ, országos lefedettség a szolgáltatásban.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését és fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest